Minta: http://www.perlesandco.com/Collier_Mahonia-s-2173-5.html
Oldalak
2015. szeptember 28., hétfő
2015. június 15., hétfő
2015. május 13., szerda
2015. május 12., kedd
2015. január 22., csütörtök
2014. május 27., kedd
A legújabb nyakláncok
Minta itt
Már nem emlékszem, honnan néztem a mintáját, de egy külföldi oldalon volt fotós minta.
Deeva mintája
Ajne Lekra mintája alapján
Deeva mintája (Shy smile)
És végül, de nem utolsósorban egy lencse szett, Babra inspiráció!
2014. április 8., kedd
Rózsaszín álom
Fényes, nagyon finom rózsaszínből készült. A kapcsokat úgy alakítottam ki, hogy szét lehessen szedni és akár önmagában is hordható legyen!
2014. március 19., szerda
2014. február 13., csütörtök
2014. január 14., kedd
2013. október 22., kedd
Elegáns csomók
Adott volt egy gyűrű, ami elszakadt(tehát ez nem teljesen az én munkám!). Ennek javítását és hozzáillő horgolt szettet kértek tőlem.
Nem mondom, hogy egyszerű volt, és a legkevésbé sem gyors :)
De szerencsére tetszett a "megrendelőnek", és igazán hozzáillő lett!
Megérte a fáradtságot :) szerintem :)
Nem mondom, hogy egyszerű volt, és a legkevésbé sem gyors :)
De szerencsére tetszett a "megrendelőnek", és igazán hozzáillő lett!
Megérte a fáradtságot :) szerintem :)
2013. szeptember 23., hétfő
Teklás szett
Egyik kolléganő kérte így, szettben.
A színek nem így voltak tervezve, elvileg fehéret kértek. De nem találtam fehér teklát, ezért maradt ez, remélem tetszeni fog így is! Azért nem ennyire barackos, mint a képen, hanem inkább törtfehér!
Engem elvarázsolnak, olyan finomak! Akár esküvői ékszer is lehetne :)
A színek nem így voltak tervezve, elvileg fehéret kértek. De nem találtam fehér teklát, ezért maradt ez, remélem tetszeni fog így is! Azért nem ennyire barackos, mint a képen, hanem inkább törtfehér!
Engem elvarázsolnak, olyan finomak! Akár esküvői ékszer is lehetne :)
2013. szeptember 16., hétfő
2013. szeptember 13., péntek
2013. augusztus 29., csütörtök
Legújabb szettek
2 nagyon kedves kolléganő megy nyugdíjba, nekik készültek ezek a szettek. Remélem kellemes emlékek lesznek!
Ez a szett nem jöhetett volna létre Almona-Móni nélkül! Nála láttam ilyet, és Tőle kértem segítséget. Móni pedig azonnal segített. Részletes leírással és mintával! Nagyon hálás vagyok neki!
És bár a medál csak 1 oldalas lett, sztem így is szép. A következő Móni féle-dupla lesz. :)
Ez pedig Dobos Évi féle ShySmile medál:
Ez a szett nem jöhetett volna létre Almona-Móni nélkül! Nála láttam ilyet, és Tőle kértem segítséget. Móni pedig azonnal segített. Részletes leírással és mintával! Nagyon hálás vagyok neki!
És bár a medál csak 1 oldalas lett, sztem így is szép. A következő Móni féle-dupla lesz. :)
Ez pedig Dobos Évi féle ShySmile medál:
2013. augusztus 28., szerda
2013. május 2., csütörtök
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)





.jpg)











































