Oldalak
2014. január 14., kedd
2013. október 22., kedd
Elegáns csomók
Adott volt egy gyűrű, ami elszakadt(tehát ez nem teljesen az én munkám!). Ennek javítását és hozzáillő horgolt szettet kértek tőlem.
Nem mondom, hogy egyszerű volt, és a legkevésbé sem gyors :)
De szerencsére tetszett a "megrendelőnek", és igazán hozzáillő lett!
Megérte a fáradtságot :) szerintem :)
Nem mondom, hogy egyszerű volt, és a legkevésbé sem gyors :)
De szerencsére tetszett a "megrendelőnek", és igazán hozzáillő lett!
Megérte a fáradtságot :) szerintem :)
2013. szeptember 23., hétfő
Teklás szett
Egyik kolléganő kérte így, szettben.
A színek nem így voltak tervezve, elvileg fehéret kértek. De nem találtam fehér teklát, ezért maradt ez, remélem tetszeni fog így is! Azért nem ennyire barackos, mint a képen, hanem inkább törtfehér!
Engem elvarázsolnak, olyan finomak! Akár esküvői ékszer is lehetne :)
A színek nem így voltak tervezve, elvileg fehéret kértek. De nem találtam fehér teklát, ezért maradt ez, remélem tetszeni fog így is! Azért nem ennyire barackos, mint a képen, hanem inkább törtfehér!
Engem elvarázsolnak, olyan finomak! Akár esküvői ékszer is lehetne :)
2013. szeptember 16., hétfő
2013. szeptember 13., péntek
2013. augusztus 29., csütörtök
Legújabb szettek
2 nagyon kedves kolléganő megy nyugdíjba, nekik készültek ezek a szettek. Remélem kellemes emlékek lesznek!
Ez a szett nem jöhetett volna létre Almona-Móni nélkül! Nála láttam ilyet, és Tőle kértem segítséget. Móni pedig azonnal segített. Részletes leírással és mintával! Nagyon hálás vagyok neki!
És bár a medál csak 1 oldalas lett, sztem így is szép. A következő Móni féle-dupla lesz. :)
Ez pedig Dobos Évi féle ShySmile medál:
Ez a szett nem jöhetett volna létre Almona-Móni nélkül! Nála láttam ilyet, és Tőle kértem segítséget. Móni pedig azonnal segített. Részletes leírással és mintával! Nagyon hálás vagyok neki!
És bár a medál csak 1 oldalas lett, sztem így is szép. A következő Móni féle-dupla lesz. :)
Ez pedig Dobos Évi féle ShySmile medál:
2013. augusztus 28., szerda
2013. május 2., csütörtök
2012. január 14., szombat
2011. december 31., szombat
Gyöngyzug játék- Új ékszer az új évre
Gyöngyzugos játékban Ilonától kaptam gyöngyöket és köveket, melyekből a következő nyakláncot sikerült kreálnom:
Boldog Új Évet kívánok minden kedves Olvasómnak!
2011. december 13., kedd
2011. december 5., hétfő
Továbbiak :)
Minta: Lyrigal
Minta: Niro
Minta: Cathy Lampole
Minta: Sabine Lippert
Minta: Monaperla
Minta: DeEva
Hoyacarnosa után szabadon
2011. december 1., csütörtök
Új ékszer az új évre- Játék!
Jelentkeztem a gyöngyzug játékára, amit Juci szervez (ezúton is köszönet a szervezésért!).
Ilonát kaptam párnak. Kíváncsian vártam a postát, ami hamar ide is ért!
És végre gyárthatok ásványos ékszereket, mert eddig nem nagyon volt ilyen kabosonom!
További párok:
Muttery - Tiszi
STR - Berjo
Timi - Ládikó
Sviro - Perl - Eni
Zsófy - Kritti
Horimarika - Cheekybeads
Csilla - Ilona
Zsanni- Susu
Ewa - Liza
Timike - Magdi
Kaszilva - Szelini
Adri - Dalma
Cseresznyevirág - Juci
Jó játékot, alkotást mindenkinek!
Ilonát kaptam párnak. Kíváncsian vártam a postát, ami hamar ide is ért!
És végre gyárthatok ásványos ékszereket, mert eddig nem nagyon volt ilyen kabosonom!
További párok:
Muttery - Tiszi
STR - Berjo
Timi - Ládikó
Sviro - Perl - Eni
Zsófy - Kritti
Horimarika - Cheekybeads
Csilla - Ilona
Zsanni- Susu
Ewa - Liza
Timike - Magdi
Kaszilva - Szelini
Adri - Dalma
Cseresznyevirág - Juci
Jó játékot, alkotást mindenkinek!
Címkék:
egyéb
2011. november 24., csütörtök
2011. szeptember 29., csütörtök
Szürkeség
Minta: Marcie Abney Thank you!
http://labellajoya.blogspot.com/2011/09/free-jewelry-tutorial-10-handmade.html#links
http://labellajoya.blogspot.com/2011/09/free-jewelry-tutorial-10-handmade.html#links
Megjegyzés:
* ha valaki nekikezd, az első sor 8-ast ne húzza nagyon szorosra, mert a 3. sorban nem fognak a 8-asok elférni, csak a 11-esek. (legalábbis én így jártam)
*rövid nyakláncon nekem kicsit nagy a medál, de hosszabb láncon kellemes :)
2011. szeptember 26., hétfő
Maroccan tiles- Tila karkötő
Azért nem tűntem el teljesen és fűzök még! :) De pl. most a fényképezéssel vannak gondjaim, mert az aksitöltőm még nem került elő a költözés óta, a férjecském gépét pedig még nem ismerem ki...
Ezért ennek a karkötőnek sem látszódnak a teljes, valódi színei. Igyekszem legközelebb szebbeket csinálni!
Minta: Heather Kahn, BW. 2011 június-július
Címkék:
karkötő
2011. augusztus 25., csütörtök
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)











































