Oldalak

2013. október 22., kedd

Elegáns csomók

Adott volt egy gyűrű, ami elszakadt(tehát ez nem teljesen az én munkám!). Ennek javítását és hozzáillő horgolt szettet kértek tőlem.
Nem mondom, hogy egyszerű volt, és a legkevésbé sem gyors :)
De szerencsére tetszett a "megrendelőnek", és igazán hozzáillő lett!
Megérte a fáradtságot :) szerintem :)



2013. szeptember 23., hétfő

Teklás szett

Egyik kolléganő kérte így, szettben.
A színek nem így voltak tervezve, elvileg fehéret kértek. De nem találtam fehér teklát, ezért maradt ez, remélem tetszeni fog így is! Azért nem ennyire barackos, mint a képen, hanem inkább törtfehér!
Engem elvarázsolnak, olyan finomak! Akár esküvői ékszer is lehetne :)





2013. szeptember 16., hétfő

Egy kedves ismerősömnek, barátnőmnek szülinapja volt. Használ lógós füliket, ezért ezt készítettem neki, valamint múltkor a gyöngyös tálcámon a kis bogyikra azt mondta h milyen jól néznek ki, ezért csináltam neki egy karkötőt is! Használd egészséggel Timi! :)



2013. szeptember 13., péntek

2013. augusztus 29., csütörtök

Legújabb szettek

2 nagyon kedves kolléganő megy nyugdíjba, nekik készültek ezek a szettek. Remélem kellemes emlékek lesznek!

Ez a szett  nem jöhetett volna létre Almona-Móni  nélkül! Nála láttam ilyet, és Tőle kértem segítséget. Móni pedig azonnal segített. Részletes leírással és mintával! Nagyon hálás vagyok neki!
És bár a medál csak 1 oldalas lett, sztem így is szép. A következő Móni féle-dupla lesz. :)



 Ez pedig Dobos Évi féle ShySmile medál:


2013. augusztus 28., szerda

Ékszerek a tulajdonosaiknál :)

Giga gyűrű és Edit :)


Lógós nyaklánc és Kata :)




2013. május 2., csütörtök

Gyűrű, lógós nyaklánc

Babra után

Nyakban sokkal jobban néz ki :)

Fülbevalók


Babraánál látott füli alapján

Karkötők


Pitxikeris minta alapján, "kicsit" átalakítva Kozri hatására




2012. január 14., szombat

2011. december 31., szombat

Gyöngyzug játék- Új ékszer az új évre

Gyöngyzugos játékban Ilonától kaptam gyöngyöket és köveket, melyekből a következő nyakláncot sikerült kreálnom:

 
Boldog Új Évet kívánok minden kedves Olvasómnak!

2011. december 13., kedd

Lilák


Minta: Deeva

2011. december 5., hétfő

Továbbiak :)

Minta: Lyrigal

 Minta: Niro


 Minta: Sabine Lippert

 Minta: Monaperla

 Minta: DeEva

Hoyacarnosa után szabadon

2011. december 1., csütörtök

Új ékszer az új évre- Játék!

Jelentkeztem a gyöngyzug játékára, amit  Juci szervez (ezúton is köszönet a szervezésért!).
Ilonát kaptam párnak. Kíváncsian vártam a postát, ami hamar ide is ért!
És végre gyárthatok ásványos ékszereket, mert eddig nem nagyon volt ilyen kabosonom!



További párok:
Muttery Tiszi
STR - Berjo
Timi Ládikó
Sviro Perl - Eni
Zsófy Kritti
Horimarika Cheekybeads
Csilla - Ilona
ZsanniSusu
Ewa Liza
Timike Magdi
Kaszilva Szelini

Adri Dalma
Cseresznyevirág Juci



Jó játékot, alkotást mindenkinek!

2011. november 24., csütörtök

Elmaradások


Minta: Biloba


Minta: Marcie Abney alapján



2011. szeptember 29., csütörtök

Szürkeség




Megjegyzés: 
* ha valaki nekikezd, az első sor 8-ast ne húzza nagyon szorosra, mert a 3. sorban nem fognak a 8-asok elférni, csak a 11-esek. (legalábbis én így jártam)
*rövid nyakláncon nekem kicsit nagy a medál, de hosszabb láncon kellemes :)

2011. szeptember 26., hétfő

Maroccan tiles- Tila karkötő

Azért nem tűntem el teljesen és fűzök még! :) De pl. most a fényképezéssel vannak gondjaim, mert az aksitöltőm még nem került elő a költözés óta, a férjecském gépét pedig még nem ismerem ki... 
Ezért ennek a karkötőnek sem látszódnak a teljes, valódi színei. Igyekszem legközelebb szebbeket csinálni!



Minta: Heather Kahn, BW. 2011 június-július

Starflower


Minta: jayceepatterns   Thank You!

2011. augusztus 25., csütörtök

2011. augusztus 3., szerda

Játék sorsolás!

Lejárt a határidő, ideje sorsolni! :)
DE előtte el kell, hogy mondjam, hogy hihetetlen volt számomra, hogy ennyi (138!!!) megjegyzés született, nagyon örültem neki!
A kedves szavakat és a jókívánságokat pedig előre is köszönöm! :)


No de nem húzom az időt tovább:)

A 61. megjegyzést hagyó pedig nem más, mint:

Csirli!

Gratulálok a nyertesnek! És köszönöm a játékot mindenkinek!
Aki nem nyert, ne búsuljon, mert szeretek adni.... ;)

Ez az 50. bejegyzésem, valamint a követőim száma is 100 fölé szaladt! :) Köszönöm mindenkinek!

2011. július 19., kedd

Játék!!!

Már jóóó rég megígértem, hogy lesz játék, de csak most jutottam el ide, ezért elnézést mindenkitől, aki várta. Azóta sikeresen lediplomáztam :)

Előzetes felmérés alapján a válaszadók nyakláncot hordanak legszívesebben, ezért a játékra egy fabinette bogyós nyakláncot készítettem, kis kiegészítőkkel, türkiz, szürkés-lila és fehér színekben.


Tehát a játék feltétele:
- hagyj egy megjegyzést itt, ha szeretnéd megnyerni ezt a nyakláncot
- ha van blogod, tedd ki a játék felhívását
- VAGY ha nincs blogod, oszd meg facebookon (a linket írd ide kérlek)!

Jelentkezési határidő:
2011. augusztus 2. 23:59

Jó játékot! :)

Minta: Fabinette bogyó (Merci Fabienne!) és Cyrene bogyó

Elmaradás

Gyöngyzugos nyári tombola játékban kis csomagom ezeket rejtette:


Türkizek:
Minta: CSKD módosítva

Minta: Bijoux tissés, Absinthe

Fogászaton töltött idő alatt készült. Ötlet: Babra