Lejárt a határidő, ideje sorsolni! :)
DE előtte el kell, hogy mondjam, hogy hihetetlen volt számomra, hogy ennyi
(138!!!) megjegyzés született, nagyon örültem neki!
A kedves szavakat és a jókívánságokat pedig előre is köszönöm! :)
No de nem húzom az időt tovább:)

A 61. megjegyzést hagyó pedig nem más, mint:
Csirli!
Gratulálok a nyertesnek! És köszönöm a játékot mindenkinek!
Aki nem nyert, ne búsuljon, mert szeretek adni.... ;)
Ez az 50. bejegyzésem, valamint a követőim száma is 100 fölé szaladt! :) Köszönöm mindenkinek!