Oldalak

2011. március 8., kedd

Gyűrű


Babra szuper lencséivel teljesen megfertőzött. Utánuk készült- ez az első, de nem utolsó!
15 mm-es lencse gyűrűsítve

2011. február 8., kedd

Kedvcsináló a korábbi játékhoz+ romantikus hurka

Íme jobb képek a játék főszereplőjéről, a nyakláncról:


És ettől teljesen függetlenül mutatom ezt a halványlila "romantikus hurka" karkötőt:

2011. február 4., péntek

Játék! :)

Pont ma 1 éve, hogy az első bejegyzésem megírtam, és pont ez a 40. Tehát blogszülinapozok kicsit!

Ennek örömére szeretnék valakit megajándékozni ezzel a lógós nyaklánccal (Luna bogyó):


(A kép sajnos nem túl jó, de ebben az időben nem sikerült jobb)

Aki részt szeretne venni a játékban, hagyjon egy megjegyzést, hogy utána elérhessem (ha blogod van, akkor megtalállak :), de ha nincs, hagyd meg az e-mail címed).
Más feltétel nincs, nem kell közzétenni (persze aki szeretné, nyugodtan :), de nem kötöm ehhez)! Ennyi! :)

Örülök, ha bárki jön! (és egyben kíváncsi is vagyok, hogy lesz -e jelentkező!)

A játék február 13. éjfélig tart! 14-én sorsolok!

Jó játékot!

Fekete- fehér peyote folytatása


Ehhez a karkötőhöz készült.

2011. január 18., kedd

Fekete- fehér peyote

Még Karácsonyra kérték.

2010. november 28., vasárnap

Köszönetajándék

Cherry felajánlotta ezt a szépséges hibiscust, és pedig kaptam a lehetőségen.
Cserébe ezt a kis apróságot vittem neki, remélem ő is észrevette, hogy próbáltam "személyessé" tenni, színben és lógóban is :)


2010. november 16., kedd

2010. november 8., hétfő

Újabbak...

Egy újabb bogyós szett:
És 2 kagylós fülbevaló, aminek nyáron lett volna aktualitása.... de kb. fél éve vadászok azokra az alkatrészekre, amikkel ilyen szépen kifekszik, és nem forognak el a kagylókarikák. Most sikerült végre beszerezni...

2010. október 2., szombat

Bordó nyaklánc


Kérésre készült egy esküvőre.

Sötétkék(nem fekete) kitűző

Csak azért, mert ebben is van gyöngy :)

Lila okno


Minta: Mu

Kétoldalú stella


A színkombinációt Babránál láttam, és nagyon megtetszett. Ezúton is köszönöm!
Minta: Try-to-be

2010. augusztus 18., szerda

Könyvjelző karikák

1. díjam :)


Megkaptam az első díjamat Csillától! Nagy meglepetést és örömet okoztál vele, köszönöm szépen!

A díjjal kapcsolatos szabályok a következők:
1. Megköszönöm.
2.
Kiteszem a logót.
3. Belinkelem akitől kaptam
.
4. Írok magamról 7 dolgot
.
5. Tovább adom 7 embernek
.
6. Belinkelem őket
is.
7. Megjegyzést hagyok náluk, hogy megkapták tőlem a díjat.



A következő 7 dolgot szedtem össze magamról.

1. javíthatatlan optimista vagyok.
2. sokat mosolygok :)
3. kávé- kávé- kávé.... (na jó, csak a reggeli 1 kötelező meglegyen)
4. macik minden mennyiségben jöhetnek :)
5. nagyon szeretek olvasni, de sokszor csak utazás közben jut rá időm
6. minden ami kézművesség, kreativitás- nagyon érdekel
7. utolsó évemet kezdtem az egyetemen, remélem jövő ilyenkor már diplomás tájépítészmérnök leszek (drukkoljatok!)

Örömmel továbbadom a következőknek, akiknek alkotásaik, kreativitásuk tetszik és (bár lehet hogy figyelmetlenségből) nem láttam náluk a díjat.

2010. augusztus 15., vasárnap

Oliva

Vegyes



Gyors egyszerűek:





2010. augusztus 10., kedd

Buborék nyaklánc


A nevét innen kapta :)

http://rajzfilm.network.hu/video/vizpok_csodapok/vizipok__buborek_nyaklanc

2010. július 13., kedd

Tenger hullámai a tengerpartról


Az első jól sikerült horgolásom :)
(Horvátországból :))

2010. június 16., szerda

Fuchsia swarik


Minta: Csendes Kata és Domján Dia (www.arduinna.hu)
Köszi Dia!

2010. június 8., kedd

Színes fülik



Köszönetajándék a világ legjobb hímzőjének! :)

2010. május 15., szombat

Egyszerűek


Virágos


Kagylóvirágok

Kisvirágos szett

2010. április 18., vasárnap

Mókásak :)


Alma-szett


Kulcstartó/táskalógóka

2010. április 9., péntek

Kivételesen kékek


Arduinna Caprica karkötője után