Oldalak
2010. augusztus 24., kedd
2010. augusztus 18., szerda
1. díjam :)

Megkaptam az első díjamat Csillától! Nagy meglepetést és örömet okoztál vele, köszönöm szépen!
A díjjal kapcsolatos szabályok a következők:
2. Kiteszem a logót.
3. Belinkelem akitől kaptam.
4. Írok magamról 7 dolgot.
5. Tovább adom 7 embernek.
6. Belinkelem őket is.
7. Megjegyzést hagyok náluk, hogy megkapták tőlem a díjat.
A következő 7 dolgot szedtem össze magamról.
1. javíthatatlan optimista vagyok.
2. sokat mosolygok :)
3. kávé- kávé- kávé.... (na jó, csak a reggeli 1 kötelező meglegyen)
4. macik minden mennyiségben jöhetnek :)
5. nagyon szeretek olvasni, de sokszor csak utazás közben jut rá időm
6. minden ami kézművesség, kreativitás- nagyon érdekel
7. utolsó évemet kezdtem az egyetemen, remélem jövő ilyenkor már diplomás tájépítészmérnök leszek (drukkoljatok!)
Örömmel továbbadom a következőknek, akiknek alkotásaik, kreativitásuk tetszik és (bár lehet hogy figyelmetlenségből) nem láttam náluk a díjat.
Címkék:
díj
2010. augusztus 15., vasárnap
2010. augusztus 10., kedd
2010. július 13., kedd
2010. június 16., szerda
2010. június 8., kedd
2010. május 15., szombat
2010. április 18., vasárnap
2010. április 9., péntek
2010. április 6., kedd
2010. március 18., csütörtök
2010. február 5., péntek
2010. február 4., csütörtök
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)














































