Oldalak

2010. augusztus 18., szerda

Könyvjelző karikák

1. díjam :)


Megkaptam az első díjamat Csillától! Nagy meglepetést és örömet okoztál vele, köszönöm szépen!

A díjjal kapcsolatos szabályok a következők:
1. Megköszönöm.
2.
Kiteszem a logót.
3. Belinkelem akitől kaptam
.
4. Írok magamról 7 dolgot
.
5. Tovább adom 7 embernek
.
6. Belinkelem őket
is.
7. Megjegyzést hagyok náluk, hogy megkapták tőlem a díjat.



A következő 7 dolgot szedtem össze magamról.

1. javíthatatlan optimista vagyok.
2. sokat mosolygok :)
3. kávé- kávé- kávé.... (na jó, csak a reggeli 1 kötelező meglegyen)
4. macik minden mennyiségben jöhetnek :)
5. nagyon szeretek olvasni, de sokszor csak utazás közben jut rá időm
6. minden ami kézművesség, kreativitás- nagyon érdekel
7. utolsó évemet kezdtem az egyetemen, remélem jövő ilyenkor már diplomás tájépítészmérnök leszek (drukkoljatok!)

Örömmel továbbadom a következőknek, akiknek alkotásaik, kreativitásuk tetszik és (bár lehet hogy figyelmetlenségből) nem láttam náluk a díjat.

2010. augusztus 15., vasárnap

Oliva

Vegyes



Gyors egyszerűek:





2010. augusztus 10., kedd

Buborék nyaklánc


A nevét innen kapta :)

http://rajzfilm.network.hu/video/vizpok_csodapok/vizipok__buborek_nyaklanc

2010. július 13., kedd

Tenger hullámai a tengerpartról


Az első jól sikerült horgolásom :)
(Horvátországból :))

2010. június 16., szerda

Fuchsia swarik


Minta: Csendes Kata és Domján Dia (www.arduinna.hu)
Köszi Dia!

2010. június 8., kedd

Színes fülik



Köszönetajándék a világ legjobb hímzőjének! :)

2010. május 15., szombat

Egyszerűek


Virágos


Kagylóvirágok

Kisvirágos szett

2010. április 18., vasárnap

Mókásak :)


Alma-szett


Kulcstartó/táskalógóka

2010. április 9., péntek

Kivételesen kékek


Arduinna Caprica karkötője után


2010. április 6., kedd

Swarisok


Nadia- a mintáért köszönet Arduinnának!


Csak hogy a virágaimat is megmutassam :)
(bár a kép nem túl jó :( )
Puszedli- a mintáért köszönet Nikolnak és Zoknis Pankának!
Köszönöm Lányok!

2010. március 18., csütörtök

2010. február 21., vasárnap

Az ötlet Berzsitől van, köszönet érte!


Ajándék 2 igazán csajos barátnőnek :)
(könyvjelzők)

2010. február 5., péntek

Korábbiak 7.

Szodalit szett

Az első peyote-om! :) (minta: Pencio- Merci!)



Korábbiak 6.


(minta: deEva- köszönöm!)



(minta: Bottoni)

2010. február 4., csütörtök