Oldalak

2010. április 18., vasárnap

Mókásak :)


Alma-szett


Kulcstartó/táskalógóka

2010. április 9., péntek

Kivételesen kékek


Arduinna Caprica karkötője után


2010. április 6., kedd

Swarisok


Nadia- a mintáért köszönet Arduinnának!


Csak hogy a virágaimat is megmutassam :)
(bár a kép nem túl jó :( )
Puszedli- a mintáért köszönet Nikolnak és Zoknis Pankának!
Köszönöm Lányok!

2010. március 18., csütörtök

2010. február 21., vasárnap

Az ötlet Berzsitől van, köszönet érte!


Ajándék 2 igazán csajos barátnőnek :)
(könyvjelzők)

2010. február 5., péntek

Korábbiak 7.

Szodalit szett

Az első peyote-om! :) (minta: Pencio- Merci!)



Korábbiak 6.


(minta: deEva- köszönöm!)



(minta: Bottoni)