Oldalak

2014. május 27., kedd

A legújabb nyakláncok

Minta itt

 Már nem emlékszem, honnan néztem a mintáját, de egy külföldi oldalon volt fotós minta.

Deeva mintája

Ajne Lekra mintája alapján

Deeva mintája (Shy smile)

És végül, de nem utolsósorban egy lencse szett, Babra inspiráció!

2014. április 8., kedd

Rózsaszín álom

Fényes, nagyon finom rózsaszínből készült. A kapcsokat úgy alakítottam ki, hogy szét lehessen szedni és akár önmagában is hordható legyen!

2014. március 19., szerda

2014. február 13., csütörtök

2014. január 14., kedd

2013. október 22., kedd

Elegáns csomók

Adott volt egy gyűrű, ami elszakadt(tehát ez nem teljesen az én munkám!). Ennek javítását és hozzáillő horgolt szettet kértek tőlem.
Nem mondom, hogy egyszerű volt, és a legkevésbé sem gyors :)
De szerencsére tetszett a "megrendelőnek", és igazán hozzáillő lett!
Megérte a fáradtságot :) szerintem :)



2013. szeptember 23., hétfő

Teklás szett

Egyik kolléganő kérte így, szettben.
A színek nem így voltak tervezve, elvileg fehéret kértek. De nem találtam fehér teklát, ezért maradt ez, remélem tetszeni fog így is! Azért nem ennyire barackos, mint a képen, hanem inkább törtfehér!
Engem elvarázsolnak, olyan finomak! Akár esküvői ékszer is lehetne :)





2013. szeptember 16., hétfő

Egy kedves ismerősömnek, barátnőmnek szülinapja volt. Használ lógós füliket, ezért ezt készítettem neki, valamint múltkor a gyöngyös tálcámon a kis bogyikra azt mondta h milyen jól néznek ki, ezért csináltam neki egy karkötőt is! Használd egészséggel Timi! :)



2013. szeptember 13., péntek

2013. augusztus 29., csütörtök

Legújabb szettek

2 nagyon kedves kolléganő megy nyugdíjba, nekik készültek ezek a szettek. Remélem kellemes emlékek lesznek!

Ez a szett  nem jöhetett volna létre Almona-Móni  nélkül! Nála láttam ilyet, és Tőle kértem segítséget. Móni pedig azonnal segített. Részletes leírással és mintával! Nagyon hálás vagyok neki!
És bár a medál csak 1 oldalas lett, sztem így is szép. A következő Móni féle-dupla lesz. :)



 Ez pedig Dobos Évi féle ShySmile medál:


2013. augusztus 28., szerda

Ékszerek a tulajdonosaiknál :)

Giga gyűrű és Edit :)


Lógós nyaklánc és Kata :)




2013. május 2., csütörtök

Gyűrű, lógós nyaklánc

Babra után

Nyakban sokkal jobban néz ki :)

Fülbevalók


Babraánál látott füli alapján

Karkötők


Pitxikeris minta alapján, "kicsit" átalakítva Kozri hatására




2012. január 14., szombat

2011. december 31., szombat

Gyöngyzug játék- Új ékszer az új évre

Gyöngyzugos játékban Ilonától kaptam gyöngyöket és köveket, melyekből a következő nyakláncot sikerült kreálnom:

 
Boldog Új Évet kívánok minden kedves Olvasómnak!

2011. december 13., kedd

Lilák


Minta: Deeva

2011. december 5., hétfő

Továbbiak :)

Minta: Lyrigal

 Minta: Niro


 Minta: Sabine Lippert

 Minta: Monaperla

 Minta: DeEva

Hoyacarnosa után szabadon

2011. december 1., csütörtök

Új ékszer az új évre- Játék!

Jelentkeztem a gyöngyzug játékára, amit  Juci szervez (ezúton is köszönet a szervezésért!).
Ilonát kaptam párnak. Kíváncsian vártam a postát, ami hamar ide is ért!
És végre gyárthatok ásványos ékszereket, mert eddig nem nagyon volt ilyen kabosonom!



További párok:
Muttery Tiszi
STR - Berjo
Timi Ládikó
Sviro Perl - Eni
Zsófy Kritti
Horimarika Cheekybeads
Csilla - Ilona
ZsanniSusu
Ewa Liza
Timike Magdi
Kaszilva Szelini

Adri Dalma
Cseresznyevirág Juci



Jó játékot, alkotást mindenkinek!