Egy kedves ismerősömnek, barátnőmnek szülinapja volt. Használ lógós füliket, ezért ezt készítettem neki, valamint múltkor a gyöngyös tálcámon a kis bogyikra azt mondta h milyen jól néznek ki, ezért csináltam neki egy karkötőt is! Használd egészséggel Timi! :)
Oldalak
2013. szeptember 16., hétfő
2013. szeptember 13., péntek
2013. augusztus 29., csütörtök
Legújabb szettek
2 nagyon kedves kolléganő megy nyugdíjba, nekik készültek ezek a szettek. Remélem kellemes emlékek lesznek!
Ez a szett nem jöhetett volna létre Almona-Móni nélkül! Nála láttam ilyet, és Tőle kértem segítséget. Móni pedig azonnal segített. Részletes leírással és mintával! Nagyon hálás vagyok neki!
És bár a medál csak 1 oldalas lett, sztem így is szép. A következő Móni féle-dupla lesz. :)
Ez pedig Dobos Évi féle ShySmile medál:
Ez a szett nem jöhetett volna létre Almona-Móni nélkül! Nála láttam ilyet, és Tőle kértem segítséget. Móni pedig azonnal segített. Részletes leírással és mintával! Nagyon hálás vagyok neki!
És bár a medál csak 1 oldalas lett, sztem így is szép. A következő Móni féle-dupla lesz. :)
Ez pedig Dobos Évi féle ShySmile medál:
2013. augusztus 28., szerda
2013. május 2., csütörtök
2012. január 14., szombat
2011. december 31., szombat
Gyöngyzug játék- Új ékszer az új évre
Gyöngyzugos játékban Ilonától kaptam gyöngyöket és köveket, melyekből a következő nyakláncot sikerült kreálnom:
Boldog Új Évet kívánok minden kedves Olvasómnak!
2011. december 13., kedd
2011. december 5., hétfő
Továbbiak :)
Minta: Lyrigal
Minta: Niro
Minta: Cathy Lampole
Minta: Sabine Lippert
Minta: Monaperla
Minta: DeEva
Hoyacarnosa után szabadon
2011. december 1., csütörtök
Új ékszer az új évre- Játék!
Jelentkeztem a gyöngyzug játékára, amit Juci szervez (ezúton is köszönet a szervezésért!).
Ilonát kaptam párnak. Kíváncsian vártam a postát, ami hamar ide is ért!
És végre gyárthatok ásványos ékszereket, mert eddig nem nagyon volt ilyen kabosonom!
További párok:
Muttery - Tiszi
STR - Berjo
Timi - Ládikó
Sviro - Perl - Eni
Zsófy - Kritti
Horimarika - Cheekybeads
Csilla - Ilona
Zsanni- Susu
Ewa - Liza
Timike - Magdi
Kaszilva - Szelini
Adri - Dalma
Cseresznyevirág - Juci
Jó játékot, alkotást mindenkinek!
Ilonát kaptam párnak. Kíváncsian vártam a postát, ami hamar ide is ért!
És végre gyárthatok ásványos ékszereket, mert eddig nem nagyon volt ilyen kabosonom!
További párok:
Muttery - Tiszi
STR - Berjo
Timi - Ládikó
Sviro - Perl - Eni
Zsófy - Kritti
Horimarika - Cheekybeads
Csilla - Ilona
Zsanni- Susu
Ewa - Liza
Timike - Magdi
Kaszilva - Szelini
Adri - Dalma
Cseresznyevirág - Juci
Jó játékot, alkotást mindenkinek!
Címkék:
egyéb
2011. november 24., csütörtök
2011. szeptember 29., csütörtök
Szürkeség
Minta: Marcie Abney Thank you!
http://labellajoya.blogspot.com/2011/09/free-jewelry-tutorial-10-handmade.html#links
http://labellajoya.blogspot.com/2011/09/free-jewelry-tutorial-10-handmade.html#links
Megjegyzés:
* ha valaki nekikezd, az első sor 8-ast ne húzza nagyon szorosra, mert a 3. sorban nem fognak a 8-asok elférni, csak a 11-esek. (legalábbis én így jártam)
*rövid nyakláncon nekem kicsit nagy a medál, de hosszabb láncon kellemes :)
2011. szeptember 26., hétfő
Maroccan tiles- Tila karkötő
Azért nem tűntem el teljesen és fűzök még! :) De pl. most a fényképezéssel vannak gondjaim, mert az aksitöltőm még nem került elő a költözés óta, a férjecském gépét pedig még nem ismerem ki...
Ezért ennek a karkötőnek sem látszódnak a teljes, valódi színei. Igyekszem legközelebb szebbeket csinálni!
Minta: Heather Kahn, BW. 2011 június-július
Címkék:
karkötő
2011. augusztus 25., csütörtök
2011. augusztus 3., szerda
Játék sorsolás!
Lejárt a határidő, ideje sorsolni! :)
DE előtte el kell, hogy mondjam, hogy hihetetlen volt számomra, hogy ennyi (138!!!) megjegyzés született, nagyon örültem neki!
A kedves szavakat és a jókívánságokat pedig előre is köszönöm! :)
No de nem húzom az időt tovább:)
Gratulálok a nyertesnek! És köszönöm a játékot mindenkinek!
Aki nem nyert, ne búsuljon, mert szeretek adni.... ;)
Ez az 50. bejegyzésem, valamint a követőim száma is 100 fölé szaladt! :) Köszönöm mindenkinek!
DE előtte el kell, hogy mondjam, hogy hihetetlen volt számomra, hogy ennyi (138!!!) megjegyzés született, nagyon örültem neki!
A kedves szavakat és a jókívánságokat pedig előre is köszönöm! :)
No de nem húzom az időt tovább:)
Gratulálok a nyertesnek! És köszönöm a játékot mindenkinek!
Aki nem nyert, ne búsuljon, mert szeretek adni.... ;)
Ez az 50. bejegyzésem, valamint a követőim száma is 100 fölé szaladt! :) Köszönöm mindenkinek!
Címkék:
játék
2011. július 19., kedd
Játék!!!
Már jóóó rég megígértem, hogy lesz játék, de csak most jutottam el ide, ezért elnézést mindenkitől, aki várta. Azóta sikeresen lediplomáztam :)
Előzetes felmérés alapján a válaszadók nyakláncot hordanak legszívesebben, ezért a játékra egy fabinette bogyós nyakláncot készítettem, kis kiegészítőkkel, türkiz, szürkés-lila és fehér színekben.

Tehát a játék feltétele:
- hagyj egy megjegyzést itt, ha szeretnéd megnyerni ezt a nyakláncot
- ha van blogod, tedd ki a játék felhívását
- VAGY ha nincs blogod, oszd meg facebookon (a linket írd ide kérlek)!
Jelentkezési határidő:
2011. augusztus 2. 23:59
Jó játékot! :)
Minta: Fabinette bogyó (Merci Fabienne!) és Cyrene bogyó
Előzetes felmérés alapján a válaszadók nyakláncot hordanak legszívesebben, ezért a játékra egy fabinette bogyós nyakláncot készítettem, kis kiegészítőkkel, türkiz, szürkés-lila és fehér színekben.

Tehát a játék feltétele:
- hagyj egy megjegyzést itt, ha szeretnéd megnyerni ezt a nyakláncot
- ha van blogod, tedd ki a játék felhívását
- VAGY ha nincs blogod, oszd meg facebookon (a linket írd ide kérlek)!
Jelentkezési határidő:
2011. augusztus 2. 23:59
Jó játékot! :)
Minta: Fabinette bogyó (Merci Fabienne!) és Cyrene bogyó
Elmaradás
Gyöngyzugos nyári tombola játékban kis csomagom ezeket rejtette:

Türkizek:
Minta: CSKD módosítva

Minta: Bijoux tissés, Absinthe
Fogászaton töltött idő alatt készült. Ötlet: Babra

Türkizek:
Minta: CSKD módosítva
Minta: Bijoux tissés, Absinthe
Fogászaton töltött idő alatt készült. Ötlet: Babra
Címkék:
nyaklánc
2011. július 13., szerda
Sminkecset készletért játék Urban Eve-nél

Ezeket a csodás ecseteket nyerhetitek meg itt!
Már készül az én játékom is, csak sok az esküvői készülődés! :)
Címkék:
egyéb
2011. május 20., péntek
Pálcás egyszerűek


Még mindig kevés időm van sajnos, de valahogy mindig a gyöngyökhöz keveredek, turkálok köztük. :) De most csak ennyi, kis egyszerűek!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)




































