Oldalak

2011. július 13., szerda

Sminkecset készletért játék Urban Eve-nél


Ezeket a csodás ecseteket nyerhetitek meg itt!


Már készül az én játékom is, csak sok az esküvői készülődés! :)

2011. május 20., péntek

Pálcás egyszerűek



Még mindig kevés időm van sajnos, de valahogy mindig a gyöngyökhöz keveredek, turkálok köztük. :) De most csak ennyi, kis egyszerűek!

2011. április 9., szombat

3szög füli + csere

Egy kis apróság, ami a gyöngy-elvonási tünetek csillapítására szolgált:
Minta: Gyöngyékszerek peyote technikával c. könyv

Edinával cseréltünk: Tőle egy jó kis könyvet kaptam, mert neki "felesleges" volt, és cserébe egy gyöngyös bokaláncot kért. A képet Edinától vettem kölcsön, mert nekem időm se volt fényképezni, olyan gyorsan ment a postára! Köszönöm ezúton is!

Érdemes Edinához benézni, mert nagyon szép szappanok kerülnek ki a kezei közül!

2011. április 1., péntek

Közvéleménykutatás!

Szeretném megtudni, hogy milyen ékszert viseltek legszívesebben, leggyakrabban!
Ezért oldalt csináltam egy kérdést, amire kérlek válaszoljatok, ha erre jártok!

El is árulom, miért kérdezem! :)
Amint túlleszek az államvizsgán (léccí drukkoljatok június 6-9-ig), játékot szeretnék hirdetni, és szeretném a legtöbb szavazatot kapott ékszertípust elkészíteni!

Tehát jó előre beharangoztam: június közepén játék várható! :)

2011. március 8., kedd

Gyűrű


Babra szuper lencséivel teljesen megfertőzött. Utánuk készült- ez az első, de nem utolsó!
15 mm-es lencse gyűrűsítve

2011. február 8., kedd

Kedvcsináló a korábbi játékhoz+ romantikus hurka

Íme jobb képek a játék főszereplőjéről, a nyakláncról:


És ettől teljesen függetlenül mutatom ezt a halványlila "romantikus hurka" karkötőt:

2011. február 4., péntek

Játék! :)

Pont ma 1 éve, hogy az első bejegyzésem megírtam, és pont ez a 40. Tehát blogszülinapozok kicsit!

Ennek örömére szeretnék valakit megajándékozni ezzel a lógós nyaklánccal (Luna bogyó):


(A kép sajnos nem túl jó, de ebben az időben nem sikerült jobb)

Aki részt szeretne venni a játékban, hagyjon egy megjegyzést, hogy utána elérhessem (ha blogod van, akkor megtalállak :), de ha nincs, hagyd meg az e-mail címed).
Más feltétel nincs, nem kell közzétenni (persze aki szeretné, nyugodtan :), de nem kötöm ehhez)! Ennyi! :)

Örülök, ha bárki jön! (és egyben kíváncsi is vagyok, hogy lesz -e jelentkező!)

A játék február 13. éjfélig tart! 14-én sorsolok!

Jó játékot!

Fekete- fehér peyote folytatása


Ehhez a karkötőhöz készült.

2011. január 18., kedd

Fekete- fehér peyote

Még Karácsonyra kérték.

2010. november 28., vasárnap

Köszönetajándék

Cherry felajánlotta ezt a szépséges hibiscust, és pedig kaptam a lehetőségen.
Cserébe ezt a kis apróságot vittem neki, remélem ő is észrevette, hogy próbáltam "személyessé" tenni, színben és lógóban is :)


2010. november 16., kedd

2010. november 8., hétfő

Újabbak...

Egy újabb bogyós szett:
És 2 kagylós fülbevaló, aminek nyáron lett volna aktualitása.... de kb. fél éve vadászok azokra az alkatrészekre, amikkel ilyen szépen kifekszik, és nem forognak el a kagylókarikák. Most sikerült végre beszerezni...

2010. október 2., szombat

Bordó nyaklánc


Kérésre készült egy esküvőre.

Sötétkék(nem fekete) kitűző

Csak azért, mert ebben is van gyöngy :)

Lila okno


Minta: Mu

Kétoldalú stella


A színkombinációt Babránál láttam, és nagyon megtetszett. Ezúton is köszönöm!
Minta: Try-to-be

2010. augusztus 18., szerda

Könyvjelző karikák

1. díjam :)


Megkaptam az első díjamat Csillától! Nagy meglepetést és örömet okoztál vele, köszönöm szépen!

A díjjal kapcsolatos szabályok a következők:
1. Megköszönöm.
2.
Kiteszem a logót.
3. Belinkelem akitől kaptam
.
4. Írok magamról 7 dolgot
.
5. Tovább adom 7 embernek
.
6. Belinkelem őket
is.
7. Megjegyzést hagyok náluk, hogy megkapták tőlem a díjat.



A következő 7 dolgot szedtem össze magamról.

1. javíthatatlan optimista vagyok.
2. sokat mosolygok :)
3. kávé- kávé- kávé.... (na jó, csak a reggeli 1 kötelező meglegyen)
4. macik minden mennyiségben jöhetnek :)
5. nagyon szeretek olvasni, de sokszor csak utazás közben jut rá időm
6. minden ami kézművesség, kreativitás- nagyon érdekel
7. utolsó évemet kezdtem az egyetemen, remélem jövő ilyenkor már diplomás tájépítészmérnök leszek (drukkoljatok!)

Örömmel továbbadom a következőknek, akiknek alkotásaik, kreativitásuk tetszik és (bár lehet hogy figyelmetlenségből) nem láttam náluk a díjat.

2010. augusztus 15., vasárnap

Oliva

Vegyes



Gyors egyszerűek:





2010. augusztus 10., kedd

Buborék nyaklánc


A nevét innen kapta :)

http://rajzfilm.network.hu/video/vizpok_csodapok/vizipok__buborek_nyaklanc

2010. július 13., kedd

Tenger hullámai a tengerpartról


Az első jól sikerült horgolásom :)
(Horvátországból :))

2010. június 16., szerda

Fuchsia swarik


Minta: Csendes Kata és Domján Dia (www.arduinna.hu)
Köszi Dia!

2010. június 8., kedd

Színes fülik



Köszönetajándék a világ legjobb hímzőjének! :)