
És ettől teljesen függetlenül mutatom ezt a halványlila "romantikus hurka" karkötőt:

És 2 kagylós fülbevaló, aminek nyáron lett volna aktualitása.... de kb. fél éve vadászok azokra az alkatrészekre, amikkel ilyen szépen kifekszik, és nem forognak el a kagylókarikák. Most sikerült végre beszerezni...
